درباره ما

خانه نرم افزار مهندسی ایران سایتی گروهی است که با هدف گسترش نرم افزارهای مهندسی و آموزش آن ها تاسیس شده است.
توسعه نرم افزارهای مهندسی و خصوصا ایرانی گام بعدی خانه نرم افزار مهندسی ایران است، إن شاء الله.

 

نقش های فعال در سایت “خانه نرم افزار مهندسی ایران“:

نویسندگان سایت: هر یک از نویسندگان در یک یا چند نرم افزار تخصص دارند و در گروه هایی به نام همان نرم افزار به انتشار آموزش های خود به صورت نوشتاری و یا دانلودی می پردازند. علاقه مندان برای کسب درآمد و آشنایی بیشتر با این نقش از این صفحه بازدید نمایند.

کاربران سایت: کاربران سایت علاوه بر دسترسی به همه بخش های سایت، می توانند آموزش نیز ارسال کنند.

نقش های فعال در بخش انجام پروژه و آموزش:

کارفرمایان: این افراد معمولا صاحبان یک شرکت اند که متقاضی انجام پروژه مورد نظرشان با یک نرم افزار مهندسی هستند. جهت جستجوی متخصص به این صفحه مراجعه کنید.

متخصصان: این افراد هم انجام پروژه های نرم افزاری کارفرمایان را در یک نرم افزار مهندسی برعهده می گیرند. این افراد همچنین می توانند به کارآموزان، یک نرم افزار مهندسی را در یک سطح خاص(مبتدی – متوسط – حرفه ای) به صورت حضوری آموزش دهند. این سطح بستگی به توانایی متخصص و تقاضای کارآموز دارد.
متخصصان در بخش “ثبت نام متخصص” خانه نرم افزار مهندسی ثبت نام می کنند و کارفرمایان و کارآموزان از طریق لیست های تعبیه شده به آدرس و اطلاعات تکمیلی آن ها دست می یابند.

کارآموزان: دانشجویان، فارغ التحصیلان و یا افراد علاقه مند به یک نرم افزار مهندسی هستند که متقاضی فراگیری آن از متخصصان به صورت حضوری می شوند. جهت جستجوی متخصص به این صفحه مراجعه کنید.

توجه: هر فرد در خانه نرم افزار مهندسی می تواند چند نقش داشته باشد.